Арома Смак - Твій світ смаку та аромату

Переглянути сировину

Наші пропозиції

Ще ніколи такі послуги не були доступні для малого і середнього харчового бізнесу!

Продаж сировини

Пропонуємо широкий вибір смаків та ароматів, барвників та іншої харчової сировини, яка необхідна для запуску і розвитку вашого невеликого та середнього виробництва.
Переглянути сировину

Технологічний консалтинг

Ми співпрацюємо з найкращими технологами, які, в разі необхідності, зможуть завжди надати для Вашого бізнесу висококваліфіковану консультацію.

Студія приготування харчових продуктів

Вже дуже швидко на наших партнерів чекає студія приготування ваших смаколиків безпосередньо у нас на кухні і з залученням висококваліфікованих технологів.

Наша сировина

Ми пропонуємо високоякісну сировину від відомих світових виробників в фасуваннях по 0,25 кг, 0,5 кг, 1,0 кг, 5,0 кг, 10 кг і більше

Aроматизатори

Aроматизатори

Це дуже невеликий перелік того, що ми можемо запропонувати нашому покупцю. А ціни зазначено з розрахунку для мінімальної партії - 250 г. Якщо ви не знайшли те, що вам потрібно і за бажаною ціною - дзвоніть або пишіть нам. Наші менеджери підберуть саме те, що буде влаштовувати вас і ваш бізнес з понад більш, як 500 позицій, які є в нашому асортменті.
Детальніше
Детальніше
Інша харчова сировина

Інша харчова сировина

Як додатковий сервіс для наших шанованих покупців, ми пропонуємо деякі види харчової сировини в зручних невелких пакуваннях від 5 кг. Серед неї: регулятори кислотності, антиоксиданти, деякі консерванти, інгредієнти для виробництва напоїв та продуктів з енергетичними властивостями тощо. Вся сировина походить від найбільших і найкращих виробників світу та є повністю безпечною при умові дотримання рекомендованих дозувань.
Детальніше
Детальніше
Xарчові барвники

Xарчові барвники

Пропонуємо увазі наших покупців широкий спектр харчових барвників, які за своєю природою бувають штучними, натуральними та мінеральними. Зараз більшість використовуваних харчових барвників — штучні. Вони є водорозчинними та жиродисперсними. Переважна більшість їх виявляють надзвичайну стійкість до високих температур та ультрафіолетового випромінювання. Максимально дозволене дозування синтетичних харчових барвників складає 500 г/т, рекомендоване – 10-50 г/т готового харчового продукту. В Україні дозволено використання близько двадцяти синтетичних барвників (органічних сполук, що не зустрічаються в природі).  Традиційно в якості натуральних барвників використовували і використовують до цього часу забарвлені соки рослин, сік плодів, подрібнені квітки та частини квіток, екстракти і настої (з коренів, листя, навколопліддя і т. д.). Зазвичай всі вони мають особливості свого використання та є нестійкими до певних умов та середовищ. Окрім того, натуральні барвники та забарвлюючі харчові продукти є значно дорожчими у використанні. До мінеральних барвників відносимо забарвлюючі речовини, які є повністю безпечними, але не засвоюються організмом людини, а проходять через нього транзитом. Зазвичай всі вони не є водорозчинними, а лише вододисперсними, що унеможливлює їх використання в напоях. До цієї категорії барвників відносять білий діксид титану, чорне рослинне вугілля та цілий спектр різнобарвних оксидів заліза. Для вироблення єдиних критеріїв нешкідливості харчових барвників та інших добавок при Організації з продовольства і сільського господарства при ООН і ВООЗ створено Об’єднаний комітет експертів із харчових добавок (JECFA), а в ЄС — Науковий комітет із продуктів харчування (SCF). Ці організації дають дозвіл щодо застосування чи заборони тієї чи іншої добавки, а також визначають для кожної дозволеної добавки величину ADI — acceptable daily intake (допустиме добове споживання) і кількісні характеристики (вміст основної речовини, важких металів, домішок, токсикологічні характеристики та ін.). З урахуванням рекомендацій Міжнародних організацій держави приймають законодавчі рішення про застосування харчових барвників на території своєї країни. Так, напр., в Україні заборонені ряд харчових барвників: E121 — цитрусовий червоний 2, E123 — червоний амарант, E128 — червоний 2G, E154 — коричневий FK та ін.
Детальніше
Детальніше
Натуральні екстракти

Натуральні екстракти

Екстракт, або витяжка — концентрований витяг із лікарської рослинної сировини або сировини тваринного походження, що являє собою рухомі, в'язкі рідини або сухі маси. У медицині термін «екстракт» означає лікарську форму, приготовлену за допомогою екстрагування. Екстрагентами можуть бути вода, спирт, ефір, вуглекислота (та інші речовини у надкритичному стані), відповідно екстракти поділяють на водні, спиртові, ефірні, СО2-екстракти та інші. Ми постійно працюємо над поповненням свого асортименту екстрактів. Їх асортимент ніколи не буде таким широким, як ароматизаторів, наприклад, але він буде максимально відповідати вимогам нашого найвибагливішого покупця.
Детальніше
Детальніше

Наші переваги

Ми завжди орієнтуємося на найвибагливіші потреби наших клієнтів. Безпосередня тісна співпраця з найбільшими світовими виробниками дає нам можливість з впевненістю гарантувати найшвидший час обробки ваших замовлень та найвищу якість сировини та обслуговування. Ми завжди зрозуміємо ваші потреби і швидко та ефективно знайдемо те, що потрібно для вашого ексклюзивного продукту - від ідеї до втілення.

Якість

Якість

Ми пропонуємо високоякісну, перевірену нами і часом харчову сировину всім без винятку.
Швидкість

Швидкість

Ми пропонуємо широкий спектр смаків та ароматів дуже оперативно в такому місці і в такій кількості, як вам потрібно.
Доступність

Доступність

Обслуговуємо від індивідуальних підприємців до локальних цехів, які виробляють крафтову унікальну продукцію.

Контакти

  • Контактний телефон +38 050 776 1048
  • Поштова скринька info@aromasmak.net.ua
  • Адреса вул. Старознесенська 194а, Львів, 79067, Україна